KONST / Litografier / Etsning 11698115
nr 1169 8115
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Etsning , + litografi, Felix Hatz (1904-1999), 6/12 & 4/120, Landskap och solrosor, motivet: 19x25 & 65x51, lösa blad
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:39:02